Kullanım Şartları

Internet tarafından sunulan birçok olanak ve risk nedeniyle web sitemizin kullanımıyla ilgili hem sizin hem de bizim korunmamıza yönelik aşağıda belirtilen koşullara riayet etmenizi ve bu siteye her girişinizde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Bu sitenin sahibi Diva İplik Mam. Paz. Dış. Tic. Ltd. Şti ‘dir. Diva İplik Mam. Paz. Dış. Tic. Ltd. Şti tarafından işletilen bu site hakkında her türlü soru, yorum, öneri ve şikayetinizi 02125440555 nolu telefonu arayarak Müşteri temsilcimize bildirebilir veya destek@divaiplik.com adresine mail atabilirsiniz.

Diva İplik Mam. Paz. Dış. Tic. Ltd. Şti, tarafından bu sitede yer alan tüm bilgiler azami dikkatle derlenmiş ve kontrol edilmiştir Ancak bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksiz oluşu ve/veya niteliği ile ilgili sorumluluk Diva İplik Mam. Paz. Dış. Tic. Ltd. Şti tarafından kabul edilememektedir.

Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilirsiniz. Ancak Diva İplik Mam. Paz. Dış. Tic. Ltd. Şti size bu konuda özel ve yazılı bir yetki vermedikçe tüm bu bilgi, resim ve grafiklerin tamamını veya bir kısmını ticari amaçlarla kullanamaz, çoğaltamaz, modifiye edemez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız. Telif hakkımızın ve Sinai mülkiyet haklarımızın ihlali halinde hukuki ve cezai sonuçlar doğabileceği unutulmamalıdır.

Bu siteden elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan Diva İplik Mam. Paz. Dış. Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir. Bu siteye girişiniz veya kullanımınız sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan Diva İplik Mam. Paz. Dış. Tic. Ltd. Şti sorumlu değildir.

Teknik ve yasal yeniliklerin sürekliliğine bağlı olarak, mevcut kullanım koşulları değiştirlebilir ve güncellenebilir. Diva İplik Mam. Paz. Dış. Tic. Ltd. Şti. dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.